Nasze pracownie
Kursy

Kursy kwalifikacyjne

Darmowa nauka dla dorosłych

Czytaj więcej →

Formularz zgłoszeniowy →

Egzaminy zawodowe
Kalendarz roku 2017/2018

kalendarz1

Archiwum
Recykling pojazdów

miasto
men
kuratorium
cke
oke
koweziu


W poniedziałek, 24 kwietnia br. w Głogowskim Centrum Edukacji Zawodowej odbył się „Dzień Otwarty”. W trakcie całego dnia naszą placówkę odwiedzali uczniowie z gimnazjów powiatu głogowskiego oraz powiatów ościennych.

Podczas wizyty gimnazjaliści mieli okazję zapoznać się z nowoczesną bazą dydaktyczną w GCEZ oraz porozmawiać z uczniami odbywającymi w tym dniu zajęcia praktyczne.

W tym dniu Dni Otwarte miały miejsce również w sąsiadującej z GCEZ placówce – Zespole Szkół Samochodowych i Budowlanych. Uczniowie zwiedzający naszą placówkę, mieli okazję zapoznać się również z ofertą edukacyjną oraz bazą dydaktyczną tej placówki. (Fot. DAC)

powiat
EFRR

GCEZ realizuje projekt „Modernizacja centrów kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku” współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Dolnośląskiego na lata 2007 – 2013.

Biuletyn informacji publicznej

Dla nauczycieli

Monitorowanie wykorzystania pracowni dostarczonych do szkół w ramach projektu "Modernizacja centrów kształcenia zawodowego na Dolnym Śląsku" - wzór tabeli →

Mapa szkół Zawodowych
Nasza współpraca